Nr katalogowy: 427

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

Nr katalogowy: 427

Błękitny pokój, 1985

olej, płótno; 80 x 70,5 cm;
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: Danuta Westrych '85;
Cena sprzedaży 1 700 zł