Nr katalogowy: 428

Ewelina KALISZCZUK (ur. 1983)

Nr katalogowy: 428

Pierś, 2013

olej, płótno; 99,8 x 79,6 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie: Kaliszczuk Ewelina „Pierś”; 2013