Nr katalogowy: 121

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 121

Wrzosowisko, 1937

olej, płótno; 48,5 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: WIKTOR KORECKI / 1937
Cena oferowana 4 000 zł