Nr katalogowy: 122

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Nr katalogowy: 122

Pejzaż o zachodzie słońca, ok. 1920

olej, płótno naklejone na płytę, 22 x 24 cm;
sygn. p. d.: ZIOMEK