Nr katalogowy: 419

Roman OPAŁKA (1931-2011)

Nr katalogowy: 419

Z cyklu: Alfabet grecki, 1964

olej, płótno; 121 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie:
Cena sprzedaży 125 000 zł