Nr katalogowy: 420

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 420

Oranta, 1961

olej, płótno; 77 x 56,5 cm;
sygn. i opis autorski na odwrocie: ORANTA JERZY NOWOSIELSKI 1961.