Nr katalogowy: 423

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 423

Kamienie, 1990

akryl, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l. d.: Dominik
Cena sprzedaży 25 000 zł