Nr katalogowy: 424

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 424

Obraz 2165 - Nadrzecze-mostek,1997

olej, płyta; 80 x 61 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ *2165/ 97 *;