Nr katalogowy: 427

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 427

Akt czarny, 1971

olej, płótno naklejone na deskę;
38,5 x 24,5 cm;
Cena sprzedaży 33 000 zł