Nr katalogowy: 428

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 428

Rah-ciah, 1956

olej, płótno; 100,5 x 110, 5 cm;
sygn. na odwrocie: KANTOR/ 1956 KRAKóW/ (...)