Nr katalogowy: 430

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 430

Augustów, 1987/1989

olej, płótno naklejone na sklejkę;
63 x 40,5 cm (nieregularne wykrojone płótno);
Cena sprzedaży 3 800 zł