Nr katalogowy: 431

Jerzy MIERZEJEWSKI (1917-2012)

Nr katalogowy: 431

Szlembark X, 1992

olej, płótno; 64 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Mierzejewski 1992 oraz