Nr katalogowy: 1410

Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)

Nr katalogowy: 1410

Martwa natura, 1937

olej, płótno; 47 x 67 cm;
na odwrocie pierwotna nalepka z odręcznie wpisanymi: nazwiskiem autora, tytułem Fabryka J.KP., techniką i datą 1937.