Nr katalogowy: 1411

Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1411

Kobieta, 2015

akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat.: KADEE '15