Nr katalogowy: 1415

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

Nr katalogowy: 1415

Gacusinka, 1986

olej, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Danuta Westrych luty 1986;