Nr katalogowy: 1416

Witold PAŁKA (ur. 1928)

Nr katalogowy: 1416

Kapela żydowska, 1980

olej, płótno; 48,5 x 59,5 cm;
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980
Cena sprzedaży 6 600 zł