Nr katalogowy: 1411

Teresa PAJĄK (ur. 1970)

Nr katalogowy: 1411

Platyna II - tryptyk, 2015

akryl, płótno; 75 x 89 cm (każda z prac);
sygn. na odwrocie: Teresa Pająk 2015'