Nr katalogowy: 1412

Teresa PAJĄK (ur. 1970)

Nr katalogowy: 1412

Biel, 2015 r.

akryl, płótno; 75 x 88,5 cm;
sygn. na odwrocie: Teresa Pająk 2015 / "Biel"