Nr katalogowy: 1413

Jan CHRZĄSZCZ (ur. 1944)

Nr katalogowy: 1413

Mezalians, 1977

olej, płótno; 50 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: J. CHRZĄSZCZ / 1977