Nr katalogowy: 143

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 143

Lirnik, ok. 1882

olej, płótno dublowane; 111 x 131 cm;
sygn. l. d.: K. Pochwalski
Cena sprzedaży 95 000 zł