Nr katalogowy: 144

Andrzej Jerzy MNISZECH (1823-1905)

Nr katalogowy: 144

Jules Cornuau, 1884

olej, deska mahoniowa; 67 x 53 cm;
sygn. i dat. po lewej stronie na środku:
18AM (inicjał wiązany) 84.
Cena oferowana 8 000 zł