Andrzej Jerzy MNISZECH (1823-1905)
Nr katalogowy: 144
Jules Cornuau, 1884
olej, deska mahoniowa; 67 x 53 cm;
sygn. i dat. po lewej stronie na środku:
18AM (inicjał wiązany) 84.
18AM (inicjał wiązany) 84.