Nr katalogowy: 145

Józef SIMMLER (1823-1868)

Nr katalogowy: 145

Portret młodego mężczyzny - Karol Zeidler - górnik, 1844

olej, płótno; 23,5 x 19 cm;
na odwrocie opis