Nr katalogowy: 422

Grażyna TOMASZEWICZ (ur. 1971)

Nr katalogowy: 422

Ptaki, 1996

olej, papier; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Dłużew'96 oraz GRAŻYNA TOMASZEWICZ
Cena sprzedaży 2 000 zł