Nr katalogowy: 423

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 423

Pierwszy dotyk, 1999

olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: Franciszek Maśluszczak p. g.: 1999
Cena oferowana 4 000 zł