Nr katalogowy: 1410

Romana LIPIEŻ (1917-2003)

Nr katalogowy: 1410

Krajobraz z chatą

olej, tektura; 38,4 x 48,4 cm (w świetle oprawy);
sygn i dat. p. d.: Lipież 1975