Nr katalogowy: 1411

Carlotta BOLOGNA (ur. 1909 - ?)

Nr katalogowy: 1411

Świdnica

ołówek, węgiel, akwarela, gwasz, papier; 30 x 43,3 cm ( wymiar w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Carlotta Bologna , tytuł l. d.: Świdnica