Nr katalogowy: 1412

Karol MUSZKIET (1904-1993)

Nr katalogowy: 1412

Studium rzeźby

akwarela, papier; 29,5 x 24,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KMuszkiet (ołówkiem)