Malarz nieokreślony (XX w.)

1107
Za płotem, 1941 olej, płótno; 35 x 39,5 cm
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie 1941
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

1108
Rozmowa, 1963 olej, płótno; 53 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. Szewczenko / 1963
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990 )

1109
Łodzie rybackie na brzegu olej, płótno; 47 x 67 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżencki
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł

Stanisław DACZYŃSKI (1856 -?)

1110
Kościółek w Chabówce, 1929 olej, tektura; 27 x 344 cm;
sygn. l. d.: St. Daczyński / Chabówka 11/5 929
Cena wywoławcza. 2 800 zł

N. W. - Malarz nieokreślony

1111
Martwa natura olej, płótno; 66 x 92,5 cm;
sygn. p. d.: NW
Cena wywoławcza. 1 600 zł

J. NIESIOŁOWSKI (XX w.)

1112
Martwa natura z kwiatami w wazonie olej, płótno; 54 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: J. Niesiołowski
Cena wywoławcza. 6 500 zł

S. FEDOROVSKY (XX w.)

1113
Pejzaż górski olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: S. Fedorowsky
Cena wywoławcza. 6 500 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł

Malarz nieokreślony

1114
Fragment bitwy morskiej olej, deska;
30,5 x 40,5 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Stefan ROZTWOROWSKI (1921-2000)

1115
Zimowa scena olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Stefan Rostworowski
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Józef ZAJĄC (1890-?)

1116
Wiejska dziewczyna z dzbanem olej, tektura; 66,5 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej: J. Zając
Cena wywoławcza. 1 500 zł

J. BUDZYNOWSKI (XX w.)

1117
Stara chata, 1936 olej, tektura; 25 x 35 cm;
na odwrocie opis autorski:
Stara chata / malował 1936. / JBudzynowski
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

1118
Drzewa olej, tektura; 23,1 x 15,8 cm;
sygn. l. d.: Woj Fleck, sygnatura powtórzona poniżej
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Janina NOWOTNOWA (1883-1963)

1119
Kwiaty w wazonie olej, tektura; 34 x 48,5 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Janina Nowotnowa
Cena wywoławcza. 1 500 zł

F. ADLER (XX w.)

1120
Pejzaż z mostkiem, 1936 olej, płótno; 35 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. ADLER 1936.
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena sprzedaży 600 zł

H. WOGTLIN

1121
Pejzaż z bramką olej, płyta pilśniowa; 53,7 x 75 cm;
sygn. p. d.: H. Wogtlin?
Cena wywoławcza. 700 zł
Cena sprzedaży 700 zł

Bronisław JAMONTT (1886-1957)

1122
Dziedziniec Klasztoru sióstr Norbertanek w Krakowie, olej, tektura; 45,8 x 30,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Br Jamontt
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Malarz nieokreślony

1123
Jaskółcze gniazdo na Krymie olej na płótnie naklejone na tekturę, 29 x 15,8 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie (cyrylicą), cyfra rzymska p. d.: III
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Malarz nieokreślony (XX w.)

1124
Autoportret artysty olej na płótnie naciągnięte na płytę pilśniową;
72,4 x 53,5 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Wacław BORATYŃSKI (1908-1939)

1125
Z szopką tempera na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 15 cm;
sygn. p. d.: WB (monogramem);
Cena wywoławcza. 1 700 zł

ANTONI UNIECHOWSKI (1903-1976)

1126
Bitwa morska tusz, akwarela, papier;
41 x 33 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

1127
Abordaż tusz, akwarela, papier;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

201
Para dzieci alabaster; wys. całości 47,5 cm;
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Odon van LALLEMAND (1910 - ok. 1998)

202
Chrystus w koronie cierniowej kamionka, wys. ok. 17,5 cm;
sygn.: z tyłu: OVLALLEMAND (słabo czytelnie);
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

203
Akt siedzącej na skale wytwórnia - atelier nieokreślone - Czechy?
1 ćw. XX w. - okres międzywojenny?
Cena wywoławcza. 2 200 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Adolfo CIPRIANI (aktywny 1880-1930)

204
Popiersie kobiety marmur; wys. 45 cm;
sygn. na odwrocie: A. Cipriani
Cena wywoławcza. 4 500 zł

205
Dwoje śpiących dzieci Portugalia, Antonio Teixeira Lopes (1866 - 1942),
1909 r.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

206
Para aniołków drewno, wys. ok. 22 cm (każda);
XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

AMADEO (XX w.)

207
Popiersie kobiety drewno; wys. ok. 33,5 cm;
sygn.: Amedeo
Cena wywoławcza. 3 000 zł

208
Posąg buddy - Bodhisattva Avalokitesvara (Guanyin) Chiny ?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

209
Figura stojąca drewno polichromowane; wys. 77 cm;
Małopolska?, XVII w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

210
Anna nauczająca młodą Marię Małopolska?, w typie rzeźb późnogotyckich,
k. XVI w. - pocz. XVII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

211
Matka Boża Małopolska?, w typie figur XV-wiecznych,
realizacja późniejsza XVII w. (?)
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Irene ROCHARD (1906-1984)

212
Mewa mewa - brąz patynowany, fala - kompozycja metali;
sygn. na fali: RocHard
Cena wywoławcza. 3 200 zł

213
Hoplita brąz patynowany; wys. całkowita: 30 cm;
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

214
Pocałunek brąz, 54 x 106,5 x 29 cm;
XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Antoni KURZAWA (1842-1898)

215
Adam Mickiewicz, ok. 1895 odlew Bracia Łopieńscy;
brąz odlewany, cyzelowany, patynowany;
wys. 19 x 16 x 9 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł

Gustaw ZEMŁA (ur. 1931)

216
Głowa Lenina, ok. 1970 brąz, wym. ok. 98 x 87 x 54 cm;
sygn. z boku: GZEMŁA
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Carl SCHWENNINGER (1854-1903)

217
Akt kobiety z dzieckiem brąz patynowany; wys. 58 cm;
sygn. z tyłu C. Schneninger
Cena wywoławcza. 15 000 zł

1201
Zestaw 10 muzykujących amorków drewno polichromowane;
Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł
Cena oferowana 2 000 zł

1202
Popiersie młodej, uśmiechniętej kobiety kompozycja metali, srebrzona; wys. 37,3 cm;
Francja, XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

301
Work against absurdity, 1984 fotografia czarno-biała, brom, gwasz, papier;
46,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK

302
Nihilizm - Tajemnica, 1985 fotografia czarno-biała, brom, papier;
24 x 18 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Stanisław Jan WOŚ (1951-2011)

303
Pejzaże - zestaw 5 fotogramów, 1992 fotografia czarno-biała, sepiowana, papier fotograficzny matowy,
wymiar arkuszy 30 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

304
Zestaw 3 prac ujętych w jedną oprawę miedzioryt kolorowany, sucha igła, papier;
12 x 9,5 cm (w świetle oprawy, każda);
Cena wywoławcza. 900 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

305
Enigma II, 2004 techniki graficzne mieszane, papier;
39,5 x 35,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)

306
Ich liebe dich, 2004 olej, szablon, papier;
50 x 70,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 3 200 zł

307
Kradnij, 2007 olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2007 4/5
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

308
Pejzaż, 1952 drzeworyt, bibuła;
10,5 x 13,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł