Nr katalogowy: 340

Tadeusz ŁAPIŃSKI

Nr katalogowy: 340

Figura osiowa, z cyklu Malarstwo materii

olej, płótno, 61 x 50 cm; sygn. p. d.:: T. ŁAPINSKI