Nr katalogowy: 341

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

Nr katalogowy: 341

1365 (Kalinowo - Fantazja polska), 2003

akwarela, tempera, papier, 30 x 67 cm; sygn. l. d.: J. Duda G. 1365 / 2003