Nr katalogowy: 350

Helena TCHÓRZEWSKA (1939 - 1998)

Nr katalogowy: 350

Zielony ogród, 1984

olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn.i dat. p. d.: H. TCHÓRZEWSKA/84