Nr katalogowy: 351

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

Nr katalogowy: 351

Przestroga

olej, płótno naklejone na sklejkę, 29 x 20,5 cm; sygn. l. d.: St. Kustowski;