Nr katalogowy: 352

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 352

Karolinka

olej, płótno, 138 x 65 cm; na odwr. nalepka CBWA w Łodzi nr 36, 23 IX 1964