Nr katalogowy: 422

Stanisław TEISSEYRE (1905-1988)

Nr katalogowy: 422

Zapowiedź dnia nad Sierra de Solorio

olej, akryl, płótno; 147 x 114 cm;
na odwrocie opis i nalepka wystawiennicza.
Cena sprzedaży 4 500 zł