Nr katalogowy: 109

Władysław JAHL (1886 -1953)

Nr katalogowy: 109

Madrycka ulica, 1929

akwarela, papier; 31 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jahl / 1929 / Madrid
Cena oferowana 2 300 zł