Nr katalogowy: 110

Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)

Nr katalogowy: 110

Widok z Bukowiny na Tatry, 1946

akwarela, papier; 29,5 x 44,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis p. d.: Antoni Chrzanowski 1946/
"Hawrań - Murań Ladowy" z Bukowiny
Cena sprzedaży 1 300 zł