Nr katalogowy: 156

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 156

Głowa konia

olej, sklejka; 35 x 35 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak; na odwrocie faksymile
potwierdzenia autentyczności przez Jerzego Kossaka