Nr katalogowy: 157

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 157

Epizod z odwrotu Wielkiej Armii, 1934

olej, tektura; 72 x 101 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934