Nr katalogowy: 408

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 408

Kobieta na tle miasta, 1971

olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971