Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

412
Body Energies in Crosses Pattern, 2007 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / "BODY
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

413
Impresje albańsie - Gjinokaster, 1957 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: S. Krzyształowski 957;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Janusz ORBITOWSKI (ur. 1940)

414
11/88, 1988 akryl, relief, płyta; 31,5 x 24 cm;
napis i sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1988 / 11/88 31 x 24 cm (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

415
Kompozycja ok. 1960 technika własna, płyta; 47 x 40 cm
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Tadeusz KALINOWSKI (1909-1997)

416
Bez tytułu, 1967 olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. KALINOWSKI 1967
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

417
Zwielokrotniona, 1968 olej, płótno; 90 x 63 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "ZWIELOKROTNIONA" 1968 ROK / olej / 90 cm x 63 cm
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

418
Port w Mandal, 1988 olej, płótno; 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 13 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

419
Pejzaż olej, płótno; 41 x 47 cm;
na odwrocie napis autorski?: PINX WACŁAW TARANCZEWSKI
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

420
Pejzaż, 1957 olej, deska; 44 x 53 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Zygmunt BIAŁOUS (ur. 1946)

421
Niebieska parasolka, 2016 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. BIAŁOUS 2016
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985)

422
Sklep rowerowy, 2016 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. l. d.: Kat. Karpowicz 16 P....(?);
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

423
Obraz 2414 - Rybokarty - Requiem dla PGR-u, 1999 olej, płyta; 69 x 100 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ. 2414/99.;
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)

424
Zakupy I - z cyklu: „Symptomy”, 2001 olej, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: LEWCZUK 01;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Marta KAWIORSKA (ur. 1983)

425
Ugrowa ściana, 2012 olej, płótno; 100 x 70 cm;
opis autorski na odwrocie: M. KAWIORSKA / "UGROWA ŚCIANA" / "OCHER WALL" / OLEJ NA PŁóTNIE / OIL ON CANVAS / 100 x 70 / 2012
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

426
14-tu kontrabasistów, 2016 olej, płótno; 45,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK 2016
Cena wywoławcza. 8 300 zł

Andrzej STROKA (ur. 1953)

427
Tam i z powrotem 2, 2013 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat.: Stroka 13 w okręgu / STROKA
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Andrzej Maciej CIOK (ur. 1938)

428
Pejzaż olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: A. M. CIOK
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Iriada CWIETKOW (1923-2003)

429
Pastowanie butów olej, płótno; 72 x 70 cm;
sygn. l. d.: I. Cwietkow
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Andrzej FOLFAS (ur. 1948)

430
Piękna ogrodniczka, 2011 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. pośrodku u dołu: FOLFAS 2011
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

431
Bez tytułu (73), 1994 olej, płótno; 81 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '94;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Agnieszka SROKOSZ (ur. 1976)

1401
Różowy, 2003 akryl, płyta pilśniowa; 52,5 x 50 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: ASrokosz 2003 / Różowy / 52,5 x 50
Cena wywoławcza. 700 zł

Piotr KOSTENCKI

1402
Portret kubistyczny, 1990 olej, płótno; 71,5 x 56,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Piotr / Krzysztof / Kostencki / 90
Cena wywoławcza. 700 zł

Mirosław BIAŁY (ur. 1966)

1403
Demonstracja nr 2, 1989 olej, płótno; 98 x 78 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mirosław Bialy / 1989 / Demonstration / nr 2
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Malarz nieokreślony

1404
Martwa natura z kwiatami olej, płótno; 75 x 61,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Łukasz RATZ (ur. 1982)

1405
Widzę przez mój noktowizor, że robot z bobu spaceruje po ogrodzie... akryl, płótno, 110 x 90 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WIDZĘ PRZEZ MÓJ NOKTOWIZOR
Cena wywoławcza. 800 zł

Zuzanna Wacława STRZELECKA (ZULA) (1924-2012)

1406
Drzewa olej, sklejka; 48 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Strzelecka
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Krzysztof PATALAS (ur. 1961)

1407
Z cyklu: drzewa, 2016 olej, akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na blejtramie: PATALAS K. 2016 Z cyklu drzewa
Cena wywoławcza. 2 000 zł

1408
Martwa natura z dzbankami olej, płótno; 52 x 63 cm;
sygn. p. g.: M. CIOK
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

1409
Pejzaż z zabudowaniami olej, tektura; 13,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. ryta w farbie: Woj. Fleck
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Wanda WEDECKA (1919-2011)

1410
Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno; 59 x 79 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Wedecka
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)

1411
Czas i przestrzeń, 2008 akryl, płótno, 50 x 60 cm;
Na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI /
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)

1412
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Magdalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)

1413
Kroton, 2003 olej, płótno, 93 x 52,5 cm;
sygn. na odwrocie: VIII 2003 / M. KAZIMIERSKA
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Piotr BUBAK (ur. 1959)

1414
Pejzaż oczekiwany technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Piotr Bubak 2014
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Piotr BUBAK (ur. 1959)

1415
Bracka olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Piotr Bubak / 2002
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)

1416
Odlot z drzewem, którego nie było, 2001 olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK 01.
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

1417
Kwiaty w wazonie olej, tektura, 41,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI; data p. d.: VII.1958-
Cena wywoławcza. 5 700 zł
Cena oferowana 4 900 zł

Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)

1418
Pustynne Mezapos z cyklu Grecja, 2008 akryl, papier gruntowany, 33 x 41 cm;
sygn. p. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza. 3 000 zł

1419
Lato w Meteorach, 2008 akryl, płótno, 32 x 41 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza. 3 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

501
Relief, 1967 aluminium; 86 x 186 cm;
sygn. i dat. p.g.: WITOLD-K 67
Cena wywoławcza. 80 000 zł
Cena oferowana 60 000 zł

601
Puszka na biszkopty szkło, wielowarstwowe, iryzujące;
wieko i uchwyt metalowe; wys. 17 cm;
Niemcy lub Czechy (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

602
Wazon szkło wiśniowe, opalizujące, z odcieniem błękitu; wys. 30 cm;
Polska? XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

603
Wazon szkło jasnobrązowe, malowane, złocenia; wys. 26 cm;
na spodzie sygn.: MONT JOYE
Francja, Mont Joye, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

604
Wazon dekoracyjny szkło wielobarwne, wys. 38 cm;
sygn. na spodzie: Murano
Włochy, Murano, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

605
Karafka art-deco szyjka w oprawie srebrnej, pr. 800; szklany korek;
szkło miodowe i białe; wys. 29 cm;
Niemcy?, I poł XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

606
Żardiniera szkło w odcieniu miodowym, lane z formy, częściowo matowione;
dł. 30 cm; wys. 12 cm;
Polska, Huty Szklane Juliusza Stolle “Niemen”; lata 30. XX w
Cena wywoławcza. 800 zł

607
Figurka oślicy Figurka w typie szkła Amalric WALTER & Alfred Finot.
XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

608
Jubileuszowy talerz autorski Salvadora Dali, ze ślimakiem Niemcy, wytwórnia Rosenthal - Studio Linie,
projekt autorski Salvadora Dali, zrealizowany w roku 1979,
w limitowanej serii 3 tys. sztuk
Cena wywoławcza. 3 200 zł