Nr katalogowy: 1404

Wojciech IWAŃCZAK (ur. 1940)

Nr katalogowy: 1404

Czerwone i czarne, 2010-2011

olej, płótno; 97 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Iwańczak 2010-11
estymacja: 2 500 - 3 500 zł