Nr katalogowy: 1405

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 1405

Akt na tapczanie, 1998

technika własna (długopis, tusz, akwarela, gwasz), papier; 48,5 x 36,5 cm;
sygn. i dat. l. d. (ołówkiem): H. Płóciennik 1998
estymacja: 2 000 - 3 000 zł