Nr katalogowy: 1421

SŁAWOMIR LEWCZUK (UR. 1938)

Nr katalogowy: 1421

Odlot z drzewem, którego nie było, 2001

olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK 01.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł