Nr katalogowy: 1422

Celina OCZKOWSKA (1930-2014)

Nr katalogowy: 1422

W porcie

akryl, płótno; 30,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: C. Oczkowska;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł