Nr katalogowy: 1427

Karol Maksymilian BABILAS (ur. 1992)

Nr katalogowy: 1427

Pejzaż arbitralny, 2013

olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł