Nr katalogowy: 1428

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 1428

Chaty w górach, 2011

olej, tektura; 21,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / 2001;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 200 zł