Nr katalogowy: 1429

Elżbieta PAMUŁA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 1429

Za oknem, 2012

olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn.. i dat. na odwrocie: E. PAMUŁA / 2012
estymacja: 2 000 - 2 500 zł