Nr katalogowy: 1430

Ewa ZAWADZKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1430

Z cyklu: Materia ciszy, 2016

olej, technika własna, płótno; 80 x 60 cm;
sygn.. dat. i opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA / - z cyklu - MATERIA / CISZY / - 2016
estymacja: 4 000 - 5 500 zł