Nr katalogowy: 336

Henryk WÓJCIK (ur. 1920)

Nr katalogowy: 336

Światła wielkiego miasta, 1957

olej, płótno, 69 x 76,5 cm; sygn. p.d.: HEN. WÓJCIK 57;