Nr katalogowy: 337

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 337

Grający w karty, 2004

olej, płótno, 90 x 150 cm; tytuł l.g.: Grający w karty; sygn. u dołu (na karcie): KBereźnicki / 2004